Dit is waarom Autobedrijf de Keizer kiest voor de autoveilingen van AUTOproff

Autobedrijf de Keizer in Almere is aangesloten bij de werkplaatsformule van Autovakmeester. Het is een allround Bovag-bedrijf dat klanten uit Almere en omstreken helpt. Naast het onderhoud in de werkplaats biedt De Keizer ook een ruim aanbod aan occasions, waarbij de nadruk ligt op de luxe merken uit Duitsland zoals Mercedes-Benz en Audi.

Autobedrijf de Keizer kiest voor AUTOproff

Auto’s inkopen met lage kilometerstand

Autobedrijf De Keizer importeert veel auto’s. De inkoop hiervan doen ze vooral bij AUTOproff vertelt eigenaar Arjan. “De auto’s die bij AUTOproff te koop staan zijn altijd super netjes. Het zijn vooral jonge dealerauto’s.” Ook de exclusiviteit van het aanbod bij AUTOproff spreekt Arjan aan. “Het zijn prachtige auto’s die je hier weinig tot zelden ziet, zoals een Audi SQ5 die we laatst kochten. Het zijn allemaal auto’s met een lage kilometerstand en ingevulde boekjes. Dealeronderhouden bovendien met alle opties erop en eraan.”

Online autoveiling met snelle leveringen

De ondernemer roemt AUTOproff bovendien om het efficiënte veilingproces en de snelle levering van de auto’s die altijd zijn voorzien van een uitgebreid voertuigrapport. De auto’s zijn schadevrije en eventuele kleine beschadigingen worden netjes gerapporteerd. Ook het contact met AUTOproff in Nederland verloopt naar tevredenheid. “Als er enige problemen zijn neem ik direct contact op en word ik meteen geholpen,” vertelt Arjan.

Dagelijkse veilingen tegen lage kosten

Het leukste van AUTOproff vindt hij het feit dat er dagelijkse veilingen zijn, waar ook Nederlandse auto’s worden aangeboden. “En wat het nog mooier maakt zijn de lage kosten bij AUTOproff, dat is voor ons handelaren heel prettig omdat we dan weer geld kunnen verdienen!”

AUTOproff is hét internationale autohandel platform voor gebruikte auto’s.

Wil je als autobedrijf een occasion uit Europa? Wil je een groter marktbereik? Dan is AUTOproff hét aangewezen platform om dit te doen. AUTOproff is namelijk het enige online autoveiling platform waar je grip hebt op het importeren van auto’s uit Polen, Duitsland, Zweden, Denemarken en Oostenrijk.

Op ons internationale autohandelsplatform doe je alleen zaken met erkende autobedrijven. Alleen autobedrijven waarvan we de identiteit kunnen bevestigen krijgen toegang tot ons handelsplatform.

Ben je op zoek naar een internationale autoveiling met topaanbod? Meld je dan aan bij de beste- en meest complete autoveiling van Europa!

Waarom een auto importeren?

Wil jij weten waarom auto importeren interessant voor elk autobedrijf? Lees dan deze blog en ontdek waarom elk autobedrijf auto’s zou moeten importeren!

Probeer nu ook gratis AUTOproff

Wil je ook toegang tot ons unieke aanbod occasions? Meld je dan vandaag nog aan voor een gratis account en bied makkelijk mee.

Vorige
Vorige

Dit moet je weten over een auto kopen in een executieveiling

Volgende
Volgende

Diensten & services AUTOproff autoveiling platform